884 Görüntülenme
8.5 IMDB Puanı

Whiplash izle

(Whiplash)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Blumhouse, Bold Films, Right of Way Films
  • Film Süresi 106 dakika
Yönetmen
Senaryo Damien Chazelle
Ödüller 3 Oscar Kazandı. Diğer 93 ödül & 144 adaylık.
Whiplash Film Konusu;

İlk olarak şu konuya kısa bir yorum yapmak istiyorum ki, filmi hiç izlemedim ama başrol kadrosu gerçekten dikkat çekici. Özellikle J.K. Simmons ismini görünce birden bi gülümseme, ardındanda dünyanın en iyi dizileri arasında bulunan OZ dizisinde ki performansı gelince daha farklı düşünmeye başladım :) izleyenler ne demek isteidğimi anlamışlardır. İzlemeyenler'de varsa kesinlikle tavsiye ederim.

Film, tüm yaşamını müzikle bütünleştiren 19 yaşındaki genç bir adamın hayatını konu ediniyor. Tüm hayatını müzik üzerine kuran Andrew, çok iyi bir müzik sanatçısı ve baterist olmak siter. Bunun için, en iyi yerlerde eğitim almak, en profesyonel hocalarla çalışmak ister. Hatta kayıt yaptırdığı okulda ki desrslerinden çok müzik programlarıyla ilgilenince, okulun acımasız ve en otoriter hocalarından biri olan Terence Fletcher'ın çok kısa zamanda dikkatini çeker. Terence Fletcher (J.K. Simmons) genç Adnrew'i özenle seçilen ve herkesin kabul edilmediği bir guruba yazar. Bu gurupun adı studio band'dır ve kolay kolay herkes seçilmez. Yalnız Andrew'in bu guruba seçilmiş olması kalıcı olacağı anlamına gelmez. Katı kuralları ile bilinen Terence Fletcher, çok çabuk kabul eden bir hoca değildir.

imdb top 250 film listesinde 44.sırada yer alan bu harika filmi 1080p görüntü kalitesinde full izlemeniz için hazırladık. Film izledikten sonra değerli yorumlarınızı paylaşmanız bizim için çok değerlidir. Seyredeger.com iyi seyirler diler..

Resimler 2

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

9 yorum