Altyazılı HD Fragman
1,242 Görüntülenme
8.3 IMDB Puanı

Hope – Umut izle

(So-Won)
Yönetmen
Senaryo Ji-hye Kim
Ödüller 7 ödül & 13 Adaylık.

Hope - Umut Film Konusu


Umut & Hope Filmi, Filmde tüm olaylar küçük kız So-Won üzerinde dönüyor. Aynı zamanda belirtmek isterim ki filmin kurugusu, senaryosu tamami ile yaşanmış olaylardan esinlenmiştir.. Dünya gündemini değiştiren bu olay birçok kitap ve filme konu olmuştu. Ama en etkili ve ödül yağmuruna tutturulan senaryo Umut - Hope Filmi izle filmi olmuştur..

So-Won, orta seviyede geçinmeye çalışan küçük bir ailenin tek varlığıdır.. Annesi bir kitapçıda çalışırken babası ise fabrika işçisidir ama So-Won, o kadar muhteşem bir aile terbiyesi almıştır ki tam bir küçük nahımefendi'dir.. Saygılı ve sevgi dolu bir çocuktur aynı zamanda okulda ve çevresinde fazlasıyla sevilen bir sempatikliği vardır..

Küçük kız hergün ki gibi yine okula gitmek için yola koyulur ama nerden bilebilirdi ki bugün her zamankinden daha farklı bir gün olcaktı.. Çünkü onun küçük bedeni kemiksiz bir kansız tarafından tacize uğramış ve o minik beden bu acıya dayanamamış komaya girmiştir.. Acil olarak hastaneye kaldırılan kızın ve ailesinin hayatı kararmış neredeyse Güney Kore bulutları bile ağlamaklıdır..

Türkiye'de bu filmi izlemek isteyen herkes diğer sitelerimize denk geliyor.. Bende hdfilmizle7.com sunucumuza eklemek istedim.. Ama gerçekten fazlasıyla duygusal insanlar için önermiyorum bu filmi.. Ben ağlamam diyen insan yalan söyler. O kadar derin ve dokunaklı bir his bırakıyor ki insanın içinde toparlanmak biraz zaman alıyor.. Küçücük bir bedenin gözüdönmüş ruhsuzlar tarafından hayatının karartılması, daha yeni filizlenmiş bir toy çiçeği dalından koparmak gibi o kadar acı ki..

Konu içerisinde belirttiğim gibi psikolojik etki bırakacak derecede olan Hope - Umut Filmi izle mek isteyenler makale içerisinde belirttiğimiz ve vurgulamaya çalıştığımız duygusal boğuşma ile başaçıkabileceğine inanıyorsa izleyebilirler..

NOT: Çocuklarınızı Babasına, Dayısına, Amcasına kim olursa olsun hiç kimseye emanet etmeyiniz! Bir çocuğun yuvasıda, okuluda hayatıda Annesidir.. İyi seyirler dileriz.

So-Won - Hope (Umut) 2013 izle

Resimler 2

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın