Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
789 Görüntülenme
6.2 IMDB Puanı

Sucu izle

(The Waterboy)
Yönetmen
Senaryo Tim Herlihy, Adam Sandler
Ödüller 6 ödül & 6 Adaylık.
Yaşıtlarının tam aksine olgun davranışlar yerine çocuksu duyguları ile hareket eden Bobby, kendisini çocuk gibi hisseden genç bir adamdır.. Kendi dünyası ve dış dünya ile pek diyalog kuramayan biri olsada, Bobby'e en büyük destek Annesinden gelir. Bobby aynı zamanda ülkesinde ki bir futbol takımının malzeme taşıyıcısı, ve takımın sucusu dur..

Bobby'nin hayatı futbol takımında ki antrenörünün onu keşfetmesi ile birden değişir.. Bobby'nin bile farkında olmadığı yetenekler koç tarafından farkedilir ama, kendisine sürekli destek veren annesi bu konuya pek sıcak bakmamaktadır çünkü, fazlasıyla kuralcı ve otoriter bir yapısı vardır.

Bobby ise yılalrdır tek başına yaşadığı hayatın kabuğundan çıkmanın mutluluğunu yaşamaktadır.. Annesinin baskısı ve kendi duyguları arasında sıkışıp kalan genç adam ne yapacaktır?

Başrolde Adam Sandler'ın yer aldığı The Waterboy filmi 1998 yapımıdır. Kategori olarak Komedi filmleri arasında yer alan bu güzel yapım, 90.dk süreden oluşmaktadır.

Türkçe adı, Sucu olarak bilinen filmi, Altyazılı izlemeniz için hd kalitede yayınlıyor, keyifli seyirler diliyoruz. Sitemizden The Waterboy izledikten sonra değerli yorumlarınızı bekliyoruz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın