860 Görüntülenme
7.1 IMDB Puanı

Görünmez Adam izle

(The Invisible Man)
Yönetmen
Senaryo Leigh Whannell, H.G. Wells
Ödüller 42 ödül & 76 Adaylık.
Görünmez Adam Film Konusu

Cecilia, aşırı baskılı bie erkek olan bilim insanı sevgilisi ile birlikte yaşamaktadır yalnız, erkek arkadaşı artık Cecilia'ya şiddet uygulamaya başlar. Genç kadın bu fiziksel ve psikolojik şiddete dayanamayıp evden kaçar. Takıntılı erkek arkadaşının kendisini bulamayacağı bir yere gitmek ister ve kız kardeşinin bir arkadaşından yardım alır..

Aradan biraz zaman geçer ve takıntılı erkek arkadaşının intihar edeerek öldüğünü ayrıca, kendisine yüklü miktarda bir servet bıraktığını öğrenir ama Cicilia, bu gizemli ölümün bir kurmaca olduğunu düşünür.. Öyleki yakın çevresinde ki insanların bir takım tehlikeli olaylar görmeye başlamasıyla Cicilia'nın akıl sağlığı tamamen kaybolmaya başlar.

Film, H.G Wells'in 1933 tarihinde yazdığı aynı romandan uyarlanarak senaryoya çevrilmiştir. Film, Bilim insanı Griffin'in görünmezliğin sırrını bulmasını ama, bedenini tekrar getirememesine odaklanıyor. 1933 ve 1997 yıllarında'da The Invısible Man bütünlemesi ile farklı senaryo yada, daha farklı konularla sinema severlerle buluşmuştu.. Psikolojik ve Gerilim türünde ki bu filmi 1080p kalitede donmadan izleyebilirsiniz.

Sitemzden Görünmez Adam Filmi 1080p kalitede online izlemeniz için hazırladık. Keyifli seyirler diliyoruz..

Görünmez Adam - The Invisible Man izle

Resimler 6

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın