886 Görüntülenme
5.6 IMDB Puanı

Davetsiz Misafir izle

(The Intruder)
Yönetmen
Senaryo David Loughery
Davetsiz Misafir Film Konusu
Harika giden bir ilişki ve fazlasıyla mutlu bir çift. Scott ve Annie ilişkilerini son derece güzel yürüten birer bireydir.. Şu aralar ise kendilerine yeni bir ev bakarlar.. Tam hayallerinde ki ev ise, Napa Vadisi'nin kalbinde çok güzel bir konumda ve tamda istedikleri gibidir.. Çift, evi satın alırlar ve gelecekte burada yaşamak için evin gerekli yerlerine tadilat ve onarım yaptırırlar..

Şimdilik herşey çok iyi giderken evi satın aldıkları adam Annie ve Scott ikilisinin içine sızmaya başlar. Sızma derken, evine çok bağlı olduğu için sattığı yerden bir türlü kopmak istemez. Scott ve Annie bu durumdan şüphelenirler.. Peki evi satın aldıkları Charlie, Annie ve Scott'tan ne saklamaktadır.. Scott ve Annie çifti gizli kalan korkunç sırrı öğrenince ne yapacaklar?

2019 yapımıolan The Intruder filmi, oldukça beğenilen Gerilim filmleri arasında yer alırken 5.6 imdb puanı elde etmiştir.. 102.dk süreden oluşan Davetsiz Misafir Filmi izlerken gerilime doyacağınızdan emin olabilirsiniz. Başrollerde Dennis Quaid, Joseph Sikora, Meagan Good, Michael Ealy isimlerinin yer aldığı filmin yönetmenliğini Deon Taylor, ismi yapmaktadır. İyi seyirler dileriz..

The Intruder - Davetsiz Misafir izle

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın