İnsan Kırkayak 1 Full HD İzle Fragman
21,463 Görüntülenme
4.4 IMDB Puanı

İnsan Kırkayak 1 izle

(The Human Centipede (First Sequence))
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Six Entertainment
  • Film Süresi 92 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Tom Six
Ödüller 8 ödül & 3 Adaylık.
İnsan Kırkayak 1 Film Konusu;

Öcelikle şunu belirtelim ki tüm organlarınızı, beyninizi, düşüncelerinizi çok derinden ektileyecek ve izlerken ağzınızın açık kalacağı bir film. Film hakkında o kadar çok tartışma çıktıki hangi birini saysam bilemedim. Film yorumcuları, yönetmenler, oyuncu ve dünya sinema gündemi 2009 yapımı serinin ilk filmi ile gerçekten çalkalanmıştı. Bu tarz filmleri midesine söz geçirebilen insanların izlemesini şiddetle tavsiye ediyoruz, aksi taktirde kesinlikle tahammül edemeyeceğiniz görüntülerle karşılaşacağınız'dan haberiniz olsun.

İki kız arkadaş muhteşem bir tatil planı ile yola çıkarlar ve şimdilik herşey tamda istedikleri gibi gider. Avrupayı gezmek isteyen kızların keyifleri Almanya'nın güneyine yolculuk ederken, arabalarının arıza vermesi ile sekteye uğrar, ve bir orman bölgesinde mahsur kalırlar. Etrafta ne bir insan, nede bir ev bulunmadığı için genç kızlar ormanın içine doğru giderek yardım bulmak isterler. Biraz yürüdükten sonra karşılarına bir ev çıkar ve buraya sığınırlar.

İki kız gözlerini açtıklarında ise, kendilerini bambaşka bir dünyanın içinde bulurlar. Tuhaf, rutubetli ve korkutucu bir mahsende rehin alınmışlardır. Yalnız mahsende bir kişi daha rehindir oda, bir japon turisttir. Hepsini rehin alan ise, eskiden fazlasıyla ünlü bir doktorudur. Bu isim Dr. Hieter'den başkası değildir. Çok eskiden yaptığı başarılı operasyonlarla adından söz ettirmiş ve mesleğini bırakıp ortadan kaybolmuştur. Şimdi ise hiçbir aklın hazmedemeyeceği bir deney uygulamak ister ve bu deneyi üç kişi üzerinde deneyecektir. Seyredeger.com

Film toplam 3 seriden oluşuyor ve ilk halkası İnsan Kırkayak 1 filmidir. 2009'da gösterime giren filmin yönetmenliğini Tom Six, ismi yaparken herkesin kabul etmediği oyuncu rollerinde ise; Akihiro Kitamura, Dieter Laser, Ashley C. Williams isimleri yer alıyor. Orjinal adı; The Human Centipede (First Sequence) filminin diğer bölümlerinide sitemizden izleyebilirsiniz. Sitemizden İnsan Kırkayak Serisi izleyen seyircilerimize keyifli seyirler dileriz..

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

11 yorum