742 Görüntülenme
6.7 IMDB Puanı

İçindeki Yabancı izle

(The Brave One)
Yönetmen
Senaryo Roderick Taylor, Bruce A. Taylor, Cynthia Mort
Ödüller 1 ödül & 7 Adaylık.
İçindeki Yabancı Film konusu

Erica ve David huzurlu bir evde yaşayan sevgililerdir.. Yine her zamanki gibi evin diğer vazgeçilmezi köpeklerini gezdirmek ve hava almak için dışarı çıkarlar.. Gezinti yaparken David, köpeği serbest bırakır ve iki sevgili temiz havanın tadını çıkarırken köpek girdiği karanlık bir bölgede aniden kaybolur. David ve Erica ilk etapta tedirgin olmaz ama köpek geri gelmeyince telaşa düşerler. Çevredeki tüm bölgelere bakarlar ama köpeği bulamazlar..

Gördükleri bir tünele doğru yönelerek, köpeklerine seslenirler ama tünelde kendilerini bekleyen üç davetsiz misafir vardır.. Bu gözüdönmüş adamlar Erica ve David'e köpeklerinin yerini bildiğini ama, bunun karşılığında para istediklerini belirtirler. Erica ve David bu pazarlığa karşı çıkarlar, üç kalpazan Ericayı taciz edip David'i ise komalık edene kadar döverler..

Ayrıca bu sapkın adamlar yalnızca Erica'ya değil David'e de cinsel tacizde bulunurlar.. Tüm bu yaşananları video kaydına alan bir kişi vardır.. Oda bu üçlü guruptan biridir.. Erica tüm bu yaşanan trajik olayların ardından ağırbir bilinç kaybı yaşar ve bun travmayla hastaneye kaldırılır.. Aradan geçen zamanda Erica yavaş yavaş iyileşir ve ölümün kıyısında ramak kalan hayata tutunur.. Ama onu hayata bağlayan hayat arkadaşı David, hayatını kaybetmiştir. Erica bu dünyada en sevdiği iki varlığı kaybetmiştir.. Biri öldü, diğeri ise hala kayıptır.. Peki Erica nasıl birine dönüşecek?

içindeki Yabancı - The Brave One (2007) Sinema izle

Resimler 2

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın