772 Görüntülenme
6.2 IMDB Puanı

Spenser Kanunları izle

(Spenser Confidential)
Yönetmen
Senaryo Sean O'Keefe, Brian Helgeland, Robert B. Parker
Spenser Kanunları Film Konusu
Akademide görevli eski bir polis olan Spenser, tekrar hapise girmiştir ve burada Hawk ile tanışır.. Hawk ve Spenser aslında birbirlerine uyuşmayan iki parazit tiptir. Hawk kabarık dosyası ile tam bir suçlu profili çizerken Spenser daha uysal ve kararlı adım atan bir adamdır.

İkili her ne kadar birbirlerinden hoşnut kalmasalar'da Boston'da kurallar bellidir. Aradan geçen zamanda yavaş yavaş birbirlerine başlarlar ve suç dünyasından tamamen uzak durma kararı alırlar. Fakat Hawk ve Spenser her ne kadar bu kirli dünyadan uzak kalmak isteselerde geçmişleri onların peşini bırakmayacaktır.

Başrollerde Mark Wahlberg, Alan Arkin, Winston Duke isimlerine yer verilen Spenser Kanunları filmi, Suç, Aksiyon ve Gizem filmleri sıralamasın'da yer alıyor. Yönetmenliğini Peter Berg'ın yaptığı sinema filmi, 7 Mart 2019'da gösterime girmiştir. 110.dk süreden oluşan bu güzel filmi en güzel kalitede sizlere sunuyoruz.. Sitemiz hdfilmizle7.com adresinden Spenser Kanunları filmi izlemekte olan değerli kullanıcılarımıza, iyi seyirler dileriz..

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın