Altyazılı Odnok 3
593 Görüntülenme
7.5 IMDB Puanı

Kalbimdeki Aşk izle

(Sanam Teri Kasam)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 154 dakika
Senaryo Radhika Rao, Vinay Sapru

Sanam Teri Kasam Film Konusu


Sanam Teri Kasam, Yanlış bir anlaşılma sonucu evden kovulan Saru, içine kapanık ve sürekli olumsuz düşünen bir kızdır. Hiç kimsenin kendisine aşık olamayacağını, ilgilenmeyeceğini ve sevmeyeceğini düşünür.. Inder ise uzun yıllar hapis yatmış aylak aylak gezen bir adamdır.. Hayatının uzun bir süresini hapishanede geçiren Inder, artık özgürdür.. Bu ikilinin yolu bir şekilde kesişir.. Evden kovulan Saru'ya tek sahip çıkan isim ise Inder'dir..

Inder, Saru'ya büyük bir kasvetle aşık olmuştur.. Ama aşık bile olsa, kendisini Saru'ya layık görmez ve onu bir başkasıyla evlendirmek ister.. Sevse bile Saru'nun hakettiği biri olmadığını düşünür ve acısınıda aşkınıda kalbine gömmeye razı olur.. Peki Saru, Inder'in kendisine beslediği ve duyduğu büyük aşk'ın farkına varabilecek mi, yoksa her ikiside kendi kaderlerine mi mahkum olacaklar.

Fazlasıyla duygusal bir senaryoya sahip olan Sanam Teri Kasam kimi bölümlerde göz yaşlarınızın avuçlarınıza dökülmesine bile sebebiyet verecek cinsten diyebiliriz..

Hint sinemasının önemli isimlerinin tol adlığı filmin başrollerinde Harshvardhan Rane, Mawra Hocane, Vijay Raaz isimleri yer alırken, Filmin yönetmenliğini ve senaryosunu Radhika Rao, Vinay Sapru ikilisi üstlenmiştir.. Hint filmleri izlemeyi seviyorsanız kesinlikle Sanam Teri Kasam filmi izle melisiniz. İyi seyirler dileriz..

Resimler 6

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın