Türkçe Dublaj izle Altyazılı izle Fragman
1,172 Görüntülenme
8.9 IMDB Puanı

Ucuz Roman izle

(Pulp Fiction)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Miramax Films, A Band Apart, Jersey Films
  • Film Süresi 154 dakika
Senaryo Quentin Tarantino, Roger Avary, Quentin Tarantino
Ödüller 1 Oscar Kazandı. Diğer 69 ödül & 75 adaylık.
Ve geldik listemizin, imdb listesinin 8. sırasına Ucuz Roman filmi, belkıde bir çoğunuzun defalarca kez izleyip bıkmadığı filmlerden bir tanesidir. Özellikle İmdb Top İmdb top 250 filmleri baz alırsak kesinlıkle tercih ettiğiniz yapımlar yer arasında yer almıştır. Genelde imdb puanına göre film izleyen seyircilerin bir çoğu yuksek puanlı filmleri seçiyor bu yüzden komunuz ve site lokasyonumuz yanlızca EN İYİ FİLMLER'e yer veriyor.

Gerilim ve Polisiye filmleri arasında yer alan film, birbirinden farklı karakterleri bir araya getiriyor. Konuda bir boksör, bebek bakıcılığı yapan bir adam, patronun seksi karısı, soyguncu ve gangster tayfadan oluşan bu tipler nasıl bir araya geliyor diye düşünmeden edemiyoruz ama geliyor :) Pulp Fiction, iki çılgın çift olan PUMPKİN ve sevgilisi BUNNY, sahtekarlık ve soygunculukta level atlamış orta çaplı soyguncudur.

Yalnız, sıradan ilerleyen hayatlarına atraksiyon katmak isterler. Diğer karakterlerimimiz JULES ve VİNCENT her zaman ki gibi, kan dökmeye meilli gözü kara adamlardır. Bu seferki görevleri ise zamanında yapılmayan bir tahsilattır ve ödemeyi almak için sahtekar bir dolandırıcının peşine düşerler. Tüm bu karışık hikayenin içerisinde ise, konu başlığında belittiğimiz gibi bir boksör vardır ve bu boksör kendine has karakteri ile hile ve sahtekarlığa karşıdır. Boksör'e büyük miktarda bir para teklif edilir ve yenilmesi için Baskı uygulanır boksör ise, parayı alıp kaçmayı düşünmektedir.

İşte tam bu olayların odak noktasında kalan isimler bir araya geliyor ve bakalım ortaya nasıl bir hikaye çıkıyor. Sitemizden Ucuz Roman izleyen değerli konuklarımıza keyifli seyirler diliyoruz. Lütfen film izledikten sonra değerli yorumlarınızı eksik etmeyiniz.. hdfilmizle7.com

Resimler 4

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

11 yorum