463 Görüntülenme
6.1 IMDB Puanı

Maç Yolunda Filmi izle

Maç Yolunda-80 for Brady 2023 ABD yapımı komedi-dram türündeki filmi tek part olarak hd full 1080p ve 720p seçeneklerde kesintisiz izleyin. Film konusu: Tom Brady'yi sahada görmek için, 2017 Super Bowl'a giden 80'li yaşlarındaki dört kız arkadaşı konu alıyor. Bu dört kadın, Brady'nin hayranları ve her biri farklı bir karaktere sahip. Jane Fonda, Lily Tomlin, Rita Moreno ve Sally Field, dört kadının birbirlerine destek verdiği ve birlikte yaşadıkları maceraları canlandırıyorlar. Bu kadınların yaşadığı komik ve eğlenceli anlar, izleyicileri kahkahalara boğacak.

Tom Brady, futbol dünyasında adını altın harflerle yazdırmış bir isimdir. Ancak 43 yaşındayken, kariyerinin sonuna yaklaştığını hissetmektedir. Takımıyla olan sözleşmesi sona ermek üzere olan Brady, bir yandan geleceğini planlamaya çalışırken, bir yandan da son bir sezon daha oynamaya karar verir.

Brady, son sezonunda takım arkadaşlarına ilham verir ve adeta gençliğini geri kazanır. Yaşına rağmen muhteşem performansıyla takımını playoff'lara taşıyan Brady, adını bir kez daha tarihe yazdırmak için mücadele eder.

"80 for Brady", sadece bir spor filmi olmaktan öte, başarıya giden zorlu yolları, pes etmemeyi ve mücadele etmeyi anlatan bir hikayedir. Film, izleyicilere sporun yanı sıra hayatta başarılı olmak için gereken nitelikleri de öğütler.

Resimler 2

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın