Türkçe Dublaj HD Fragman
615 Görüntülenme
6.7 IMDB Puanı

22 Kurşun izle

(22 Bullets)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 117 dakika
Yönetmen
Senaryo Franz-Olivier Giesbert, Richard Berry, Matthieu Delaporte
22 Bullets (22 Kurşun) - L'immortel - Ölümsüz Film Konusu
Senelerce mafyaya hizmet eden Charly, bu kirli hayattan bıkmış artık düzenli bir yaşam istemektedir.. Mafya ve örgütlerle çalışmama kararı alan Charly, yeni bir sayfa açarak herkes gibi sıradan bir hayat yaşamaya başlar.. Aradan geçen zamanda mükkemmel ötesi bir hayatı vardır ama nereye kadar..

Yaka silktiği mafya liderleri, Charly'nin peşine adamlarını yollar ve öldürülmesi emrini verir. Emri veren baron ise yeraltı dünyasının tanıdık simalarından Zacchia'dan başkası değildir.. Charly, otoparktaki arabasının yanına gider ve çekilen tetik sesleri daha mermiler patlamadan ortalığı inletir.. Zacchia'nın adamları deyim yerindeyse Charly'i delik deşik etmiştir..

Vücuduna isabet eden tam 22 Kurşun vardır.. Charly'nin vücudunun çeşitli yerlerine mermi çekirdekleri saplanmıtır ama, şans mı kader mi bilinmez doktorların çeşitli operasyonlarla yaptıkları müdahaleler Charly'nin hayatta kalmasını sağlar.. Aradan epey bir zaman geçer ve Charly, zarzor iyileşmiştir.. Peki Charly, kendisini kurşun yağmuruna tutturan adamlardan nasıl bir intikam alacak..
22 Bullets - Ölümsüz - L'immortel Full Online izle

Resimler 2

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın