Türkçe Dublaj HD Altyazılı HD Fragman
2,316 Görüntülenme
6.2 IMDB Puanı

Son Şovalyeler izle

(Last Knights)
Yönetmen
Senaryo Michael Konyves, Dove Sussman
Son Şovalyeler – Last Knights, Yıllarca süren kanlı savaşlar artık sona ermiş, İmparatorluk topraklarında ki sükunet yeni yeni sağlanmaktadır. İmparatorluk artık ipleri ele doladığında ise, farklı kanun ve kuralların geçerli olduğu bir yaşam tüm halkı tedirgin etmektedir.

Bu imparatorluğun en sadık Lord'u ise korkusuz savaşçı Bartok'dur. (Morgan Freeman) Lord'a bağlı diğer sadık ve gözü kara askerlerde aynı şekilde İmparatorluğa itaat ederken bir yandanda enkazı sürmekte olan savaş kırıntıları ile uğraşmaktadır.

Başkaldırmaya halen cesaret eden ve birkaç tehdit unsurunu yok etmeye devam ederler. Bu askerlerin içinde ise Lord Bartok'un (Morgan Freeman) en sadık askeri Raiden (Clive Owen) vardır. Birgün İmparatorluk dışından gelen bir haber Lord Bartok'u (Morgan Freeman) ve askerlerini Bakan'ın bulunduğu saraya doğru ilerlerler.

Bakan Lord'a rüşvet teklif ederek onurunu ve haysiyetini ayaklar altına almak istemiştir. Bu durum Lord ve askerlerini sarayın kapısına dayanmaktan alıkoyamaz. iyi seyirler dileriz...

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın