465 Görüntülenme
6.4 IMDB Puanı

Kulübeye Tıklat izle

Kulübeye Tıklat-Knock at the Cabin 2023 yapımı korku filmini HD full 1080p sürümünde  tek part olarak donmadan Türkçe dublaj ve altyazılı izleyin. Film konusu: keyifli başlayan tatilleri, kapılarında dört yabancının bitmesiyle kabusa dönen bir ailenin hayatına odaklanıyor. Eric ve Andrew, evlatlık kızlarıyla Wen ile birlikte New Hampshire kırsalındaki ücra bir kulübede tatile çıkar. Onların hayatı, silahlı dört yabancı tarafından rehin alınmalarıyla bambaşka bir hal alır. Aileden, kıyametin önlenmesi için zorlu bir seçim yapması istenir. Dış dünya ile bağlantıları olmayana aile üyeleri, her şeylerini kaybetmeden önce zor bir karar vermek zorundadır.

Kulübeye Tıklat, Andrew ve Eric adlı bir çift ile evlat edindikleri küçük kızlarının dinlendirici bir kaçamak için ormandaki bir kulübeye yerleşmelerini konu alıyor. Ne var ki inzivaya çekilmeleri uzun sürmez, çünkü çok geçmeden bir adam ve üç yabancı daha onlara yaklaşır.

Adam, dışarıda tek başına böcek toplayan kıza kendisini "Leonard" olarak tanıtır. Kız ona adının Wen olduğunu söyler ve neden orada olduğunu sorar. Dört yabancı içeri girip bu haberi getirdiğinde, onları İncil'deki "Mahşerin Dört Atlısı" olarak hayal etmemek zor. Küçük Wen metaforik kuzuya mı dönüşecek? Shyamalan'ın akılda tutulması gereken bir başka ilginç özelliği de bazı öykülerine dini öğeler yerleştirme eğiliminde olmasıdır.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın