1,871 Görüntülenme

Kolpaçino 4 4’lük izle

Kategori
Kolpaçino 4 4'lük 2023 yerli komedi türündeki Şafak Sezer ve Aydemir Akbaş'ın başrolde olduğu filmi full HD 1080p kalitesinde sansürsüz izleyin. Film konusu: Kolpaçino serisinin dördüncü filmi, komedinin renkli örneklerinden biri olarak karşımıza çıkıyor ve serinin önceki hikayelerine sadık kalıyor. Bir grup, son yaşanan ihanetler ve kazıkların ardından aralarındaki bağları kopar, ancak tekrar bir araya gelme kararı alırlar ve yeni komedi dolu maceralara atılırlar.

Eski dostların farklı karakterlere sahip olduğu bu grup, çılgın ve eğlenceli olaylarla dolu yeni bir başlangıç yapar. Ancak zamanla işler yine çıkmaza girecek ve film, Özgür'ün hayatındaki yeni maceralarını ve eski arkadaşlarıyla olan hesaplaşmasını ele alacak, ardından beklenmedik ve komik olaylar zinciri yaşanacaktır.

Yerli yapım "Kolpaçino 4", 2023 komedi filmi, oyuncu kadrosunda Şafak Sezer, Aydemir Akbaş, Serkan Şengül, Ali Çatalbaş, Ömer Kurt ve Arif Burak Öncü gibi eski oyuncuları içeriyor. Filmin yönetmenliğini Kamil Çetin yaparken, senaryosunu Şafak Sezer kaleme almıştır.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın