Türkçe Dublaj HD Fragman
874 Görüntülenme
5.6 IMDB Puanı

Gökdelen izle

(High-Rise)
Yönetmen
Senaryo Amy Jump, J.G. Ballard
Ödüller 6 ödül & 14 Adaylık.
Gökdelen - High-Rise Film Konusu

Sosyal hayatına fazlasıyla önem veren Dr. Laing, neredeyse tam bir lüks hayat düşkünüdür ki, bunu yaşamına bakarak çok rahat anlıyoruz.. Son derece güzel ve korunaklı bir gökdelende oturan Dr. Laing, yeni evinde gayet huzurludur ama, bu huzur çok geçmeden yerini fantastik olaylara bırakır.. Bu kadar lüks ve elit bir kesimin konakladığı gökdelen'de çok rahatsız edici çöp kokuları ve fazlasıyla gürültülü sesler gelmeye başlar. Aradığı huzuru yeni taşındığı gökdelen de bulmak isteyen Dr. Laing, uyuşturucu tacirleri ve durdurak bilmeyen parti eğlencelerinin merkezin de kafayı yeme noktasına glemiştir. Peki Dr. Laing, şimdi ne yapacak?

High-Rise (Gökdelen) 2015 Film izle

14 adaylık ve 4 ödülü bulunan High-Rise Filmi, 5.6 imdb puanı ile değerlendirilmiştir.. 2015 yapımı sinema filmi aynı zamanda Belgium, İngiltere, İrlanda ortak yapımıdır ve 129.dk süreden oluşmaktadır.. Gökdelen filmi Blim Kurgu sinema kategorisinde yer alırken, Başrollerde Jeremy Irons, Luke Evans, Sienna Miller, Tom Hiddleston gibi isimleri görüyoruz..

Senaryosunu Amy Jump, J.G. Ballard ikilisinin kaleme aldığı filmin yönetmenliğini ise, Ben Wheatley yapmıştır.. Genel olarak Bilim Kurgu Filmleri izlemeyi seviyorsanız High-Rise izlemenizi tavsiye edebiliriz. İyi seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın