287 Görüntülenme
6.0 IMDB Puanı

Gözlerin Arkasındaki Şafak izle

Gözlerin Arkasındaki Şafak-Dawn Breaks Behind the Eyes 2021 yapımı filmi Türkçe dublajlı ve altyazılı multi dil seçeneklerinde bedava full HD 1080p kalitesinde izleyin. Film konusu: Bir kadın ve inatçı kocasının yaşadığı bir macera, yıkık bir şato mirasıyla başlar. Kadere inanan çift, bu harap şatoyu devraldıklarında, gecenin orada geçirilmesine karar verirler. Ancak, içlerindeki keşif arzusuyla, zamanın ve gerçekliğin burada farklı bir boyuta taşındığını keşfederler.

Şato kapılarını geçtiklerinde, eski çağların büyüsü atmosferi sarmalar. Koridorlarında yavaşça ilerlerken, her adımlarında geçmişten yükselen anılarla birlikte ruhlarının içine karışır. İçlerindeki merak, artan bir heyecana dönüşür ve bu zaman döngüsünde daha fazla keşif yapmak için onları ileriye sürükler. Karanlık bir gece, yılların birikimiyle yüklenmiş şato, çiftin içine hapsedilmiş bir zamanın köşelerini açığa çıkarır. Zaman, adeta dans edercesine ilerlerken, gece saatleri dakikalarla değil, anılarla dolu anlarla dolup taşar. Saniyeler saatlere dönüşürken, zamanın akışı hızlanır veya yavaşlar, gerçeklikle oynar ve onları büyülü bir yolculuğa çıkarır.

Kevin Kopacka tarafından yönetilen ve Anna Platen, Jeff Wilbusch, Luisa Taraz ve Frederik von Lütticau'nun başrol oynadığı 2021 Alman gizemli korku filmi. Film, 1960'ların ve 1970'lerin Avrupa gotik korku ve psychedelic filmlerine saygılarını sunar.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın