TR Dublaj&Altyazılı FRAGMAN
626 Görüntülenme
6.1 IMDB Puanı

Ölümcül Sular izle

(Crawl)
Yönetmen
Senaryo Michael Rasmussen, Shawn Rasmussen
Ölümcül Sular Film Konusu
Crawl, Tüm eyelette kırmızı alarm verilmiş ve özellikle Florida’da panik hat safhadadır.. 5. Bölgede ki tüm evlere tahliye edilmesi için kısa bir süre verilmiş, herkes bir an önce bölgeyi terketmelidir.. Eyalette ki evlerde yaşayanlar biran önce evlerini boşaltıp güvenli alana doğru giderler.. Sel felaketine artık ramak kalmış ve Florida sular altında kalacaktır..

Kasırganın şiddeti gitgide artarken korkulan olur ve sel baskını ani bir kaos ile heryeri esir alır.. Tabi bölge halıkının hepsi evlerini terketmemiştir.. Bunlardan biride genç bir kadındır.. Çünkü, babası tüm bu karmaşanın içerisinden ortadan kaybolmuştur ve botuna binerek kayıp babasını aramaya başlar..

Kasırganın kavurup geçtiği bölgede, çetin bir mücadele veren genç kadın neyseki köpeğini ve babasını bulur.. Ama sel ve kasırga felaketi ile hiç ilerleyemez ve sular altında kalmış bir evin içerisine hapis olurlar.. Yalnız tek tehlike bu değildir.. Mahsur kaldıkları evde 2 tonluk, ve dişleri 200 jiletten daha keskin dev timsahlar kol gezmektedir..

Crawl - Ölümcül Sular Filmi 1080p izle

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın