817 Görüntülenme
7.8 IMDB Puanı

Yeni Hayat izle

(Cast Away)
Yönetmen
Senaryo William Broyles Jr.
Ödüller 2 Oscar Adaylığı. 15 ödül & 38 adaylık. total
Cast Away Film Konusu

Analiz uzmanı olarak dünya düzeyinde önemli bir şirkette çalışan Noland (Tom Hanks), şirketler arası uzlaşmalar ve incelemeler yapmak için sürekli seyehat halindedir.. Sevdiği kadınla çok uzun zamandır beraberdir ama, neredeyse sevgilisinin yüzünü bile görememektedir.. Uzun ve sık seyahatlere çıktığı için işten gözünü kaldıramaz. Hatta evlenme kararı alsalar bile buna bile vakit ayıramaz bir çalışma programında'dır..

Yeni yıla girerken aynı gece yine bir iş telefonu alır ve görüşme biter bitmez Malezya'ya giden ilk uçakla apar topar uçuşa geçer.. İlk etapta herşey sıradan ve iyi giderken hiç bilinmedik bir sebepten dolayı uçak güney pasifikte düşer.. Uçaktan yalnızca Chuck Noland (TomHanks) sağ çıkar ama, onunda bilinci yerinde değildir.. Pasifik kıyılarında nasıl bir hayat sürdürebilir ki, hemde günümüz dünyasının en modern hayatını yaşarken..

Başrollerini Hollywood'ın süper starlarından Tom Hanks, Helen Hunt, Nick Searcy isimlerinin yer aldığı Cast Away filmi, 143dk süreden oluşurken, filmin yönetmen koltuğunda ise Robert Zemeckis oturuyor.. William Broyles Jr. isminin kaleme aldığı Yeni Hayat filmi, 7.8 imdb puanı ile taçlandırılmıştır..23 Şubat 2001'de gösterime giren film, seyirciğe sunulduğu gün gişe rekorları kırmayıda başarmıştır.

Sitemizde yayınladığımız Cast Away filmini, Dilerseniz Türkçe Dublaj dilerseniz Altyazılı film izle seçenekleri ile değerlendirebilirsiniz. Görüntü kalitesi üst düzeyde upload edilen filmi 1080p, 720p ve 4k film izle seçeneği ile seyredebilirsiniz. Keyifli seyirler.. hdfilmizle7.com

Resimler 6

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın