2,556 Görüntülenme
5.8 IMDB Puanı

Yamyam İşkencesi izle

(Cannibal Holocaust)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 95 dakika
Yönetmen
Senaryo Gianfranco Clerici, Giorgio Stegani

Yamyam İşkencesi Film Konusu


Amerika'nın en ıssız bucaksız güney topraklarına giden bir çekim ekibi. Filmin çekimleri için burada konaklama kararı alırlar.. Aslında yerleşim yerinde yalnızca yüzyıllardır yerli kabilelerden oluşan insanlar yaşamaktadır ve burayada ilk defa bu insan türleri adım atmıştır.. Tüm düzenek kurulur ve ekip çalışmalara başlar ama, buradaki yerliler çekim yapmaya gelen ekipten fazlasıyla rahatsız olmuşlardır.

Artık sabırları kalmayan yerliler yamyam moduna geçerek tüm nefretleri ile film ekibini ortadan kaldırmayı kafaya koyarlar.. Bu olayın hemen ardından ekipten haber alınamaz ve bölgeye takviye araştırma ekibi gönderilir. Ekip içerisinde araştırmadan sorumlu birde profesör vardır.. Profesör tüm delilleri toplayıp ortaya bir ipucu çıkartmak ister ama deliller yetersizdir taki, çekim ekibinin çekimler sırasında kullandıkları videolara ulaşana dek.

Not: Film sinemada gösterime girdikten sonra o kadar çok eleştiri almıştır ki, festivallerde çeçşitli ödüllerle taçlandırılsa bile filmin yönetmeni İtalya'da düzenlenen uluslararası prömiyerinden hemen sonra apar topar tutuklanmıştır.. Fakat yapılan incelemeler sonrasında'da tekrar serbest bırakılmıştır.

Korku, Gerlim, ve Psikiloji modunda ilerleyen Yamyam İşkencesi 86 dakikalık bir süreden oluşuyor. Filmin başrollerinde Robert Kerman, Francesca Ciardi, Perry Pirkanen isimleri yer alırken, Yönetmen koltuğunda ise Ruggero Deodato oturuyor.. Gianfranco Clerici'nin kaleminden sinemaya uyarlanan Yamyam İşkencesi filmi, aşırı derecede şiddet ve işkence sahneleri içermektedir. AİLE ORTAMINDA İZLENİLMESİNİ TAVSİYE ETMİYORUZ!

Edindiğimiz ve araştırdığımız bilgilere göre toplamda 60 ülkede yasaklanan bu film, yasaklı filmler listesinde hala zirvede bulunurken 60 ülkede yasaklı olan film olarak bu rekoruda hala elinde bulunduruyor. Sitemizden Yamyam İşkencesi izle yen değerli seyircilerimize, keyifli seyirler dileriz.
Yamyam İşkencesi – Hannibal Holocaust izle

Resimler 4

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın