1,042 Görüntülenme
7.3 IMDB Puanı

Kara Panter 1 izle

(Black Panther)
Yönetmen
Senaryo Ryan Coogler, Joe Robert Cole, Stan Lee
Ödüller 3 Oscar Kazandı. 115 ödül & 280 adaylık. total

Kara Panter Film Konusu


Black Panter, Genç yaşta tahta çıkmak mecburiyetinde kalan T'Challa Kara Panter izle ,babasının ani önlümünden sonra krallığın ve halkının kutsal sembolü olan tahtın tek kral varısidir.. Krallığı ve halkının geleceğini güvence altına almak için tahta oturmalı ve artık kendi hükümdarlığını devam ettirmelidir..

Genç yaşta biraz tecrübesizdir ama, korkusuz ve cesur adımları halkının ve cesaretinin yanında olmasının en büyük sebebidir fakat, herşey genç kralın düşündüğü gibi değildir..

Çok eskiye dayanan bir düşmanlık tekrar küllerinden doğar. Genç kral T'Challa, ve halkı büyük tehlike altındadır.. Aslında teklonojik açıdan dünya standartlarının çok ötesindebir halkı vardır ama, bu teklonojiyi doğru ve kararlı kullanmak daha önemlisidir.. Tehlike çanları krallığın üzerinde kara büyü gibi gezerken genç kral T'Challa, tedirgindir..

Yakın müttefiklerden yardım ister ama, bu çağrılardan cevap gelmez.. Kral T'Challa her ne pahasına olursa olsun ülkesinin sükuneti ve krallığın hiyeraşisi için mücadele etmekten kaçınmayacaktır.

İlk olarak 2018 16 Şubat ayında vizyona giren Kara Panter filmi, Macera & Aksiyon yanısıra Bilim kurgu ve Fantastik filmler tonunda ilerliyor. Kara Panter izle Tür olarak zengin bir senaryoya sahip olan Black Panter izle, 135 dakikalık bir süreden oluşuyor.

Kara Panter Filmi - Yönetmen ve Oyuncu Kadrosu


Filmin yönetmeniğini Ryan Coogler yaparken senaryosu ise, Ryan Coogler ve Joe Robert Cole isimlerine aittir.. Başrol kadrosunda Holywood sinemasının değerli simaları: Chadwick Boseman, Michael B. Jordan, Lupita Nyong'o gibi isimler yer alıyor.. Marvel stüdyolarının vazgeçilmez ikonlarından biri haline gelen Kara Panter, serinin devam halkası ile 2'nci filmi ile sinema semalarında boy göstermeye hazırlanıyor..

Kara Panter 2 (Black Panther: Wakanda Forever) Filmi Ne Zaman Çıkacak?


2022'de vizyona girecek olan Black Panther II filminin yönetmen koltuğunda ilk filmde olduğunu gibi yine başarılı yönetmen Ryan Coogler' göryoruz.. Edindiğimiz bilgilere göre, Kara Panter 2 2022 Filmi 11 Kasım 2022'de Sinema vizyonlarında yerini alacak. Oyuncu kadrosunda ise Lupita Nyong'o, Danai Gurira, Letitia Wright isimlerine yer verilmiştir. Kısacası heyecan kaldığı yerden devam edecek gibi görünüyor.. İyi seyirler dileriz..
Black Panther 1 - Kara Panter 1 (2018) Türkçe Dublaj ve Altyazılı Full HD izle

Resimler 2

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın