476 Görüntülenme
6.3 IMDB Puanı

Barış Akarsu Merhaba izle

Barış Akarsu Merhaba 2022 yerli biyografi, dram ve müzik türlerinde yer alan filmi kesintisiz HD full 1080p ve 720p tek parça izleyin. Film konusu: Bir zamanların çok beğenilen bir şarkı yarışmasıyla tüm ülkenin sevgisini kazanan ve ardından trajik bir kaza sonucu hayatını kaybeden geç şarkıcının hayatını konu edinmektedir.

Henüz çocukluk çağlarında müziğe olan sevgisi, yaşı ilerlemeye devam ettikçe büyük bir tutku haline gelmiştir. Eşsiz sesi ve kendine has tarzıyla 2004 yılında katıldığı Akademi Türkiye isimli şarkı yarışmasıyla tüm ülkenin dikkatini çekmeyi başardı. Yetenekleri ve beyfendi kişiliğiyle yarışmada birin olmayı başaran Barış Akarsu, ardından albüm çıkarmıştır. Müziğin yanı sıra Yalancı Yarim isimli bir dizide de başrol oynayarak iyi bir oyuncu olduğunu kanıtlamıştır. 28. yaş gününün yaşandığı 2007 yılında Bodrumda bir trafik kazası geçiren genç sanatçı, yoğun bakımda kaldığı beş günün ardından hayata gözlerini yumdu. Fakat o hiç bir zaman unutulmadı!

Filmin senaryosunu ve yönetmenliğini Mert Dikmen'in yaptığı filmin başrollerinde İsmail Ege Şaşmaz, Almila Ada, Aslıhan Kapanşahin ve Hüseyin Avni Danyal yer almaktadır. Vefat etmeden önce Akarsu'nun ses kaydı bulunan yarım kalmış bir şarkısı da film için tekrar düzenlenerek İsmail Ege Şaşmaz tarafından yorumlanmıştır.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın