578 Görüntülenme
6.7 IMDB Puanı

Atlantique izle

(Atlantics)
Yönetmen
Senaryo Mati Diop, Olivier Demangel
Ödüller 13 ödül & 63 Adaylık.
Atlantique Film Konusu

Uzun süredir çalıştıkları yerden maaş alamayan işçilerin sabrı taşmış, artık sabırları kalmaamıştır.. Yaptıkları eylemler ve isyanlara aldırış edilmemiş, hakları sömürülünce'de iş yerini terketme kararı alırlar.. Bunlardan biride Suleiman adında ki gençtir.. Suleiman, Ada isimli bir kızla sevgilidir yalnız Ada, ailesi tarafından başka biriyle evlendirilmek istenir..

Bu sırada iş yerinde sıkıntı yaşayan Suleiman, farklı bir ülkeye gidip çalıpmak, para kazanıp sevdiği kız Ada, ile evlenmek ister.. Ama Suleiman'ın bu düşüncesi o gittikten sonra farklı bir boyuta taşınır ve Ada, başka bir adamla evlendirilmek üzere düğün günü gelir çatar.. Ada mutsuzdur çünkü istemediği bir adamla evlendirilmek üzeredir ve Suleiman'da uzaktadır.. Ama umulmadık bir yangın etrafı alev topları ile çember altına alır..

Ada'nın aklına gelen tek şey kendisinin evlenmemesi için bu eylemi Suleiman'ın yaptığıdır. Peki sizce bu yangın eylemini Suleiman'mı yaptı yoksa, olayın içine farklı kollar mı uzanıyor. İyi seyirler dileriz..

Atlantique - Atlantics izle

Resimler 2

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın