1,055 Görüntülenme
6.8 IMDB Puanı

Arctic izle

(Arctic)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 98 dakika
Yönetmen
Senaryo Joe Penna, Ryan Morrison
Artict Film Konusu

Uçak kazasından sağ çıkan Overgard, isimli bir adamın destansı hayatta kalma mücadelesine konuk oluyoruz.. Buz gibi kış şartlarında hayata tutunmak zorundadır.. Tüm sarfettiği çabalar kendisini hayatta tutmak için bir umut yoludur çünkü, direnemezse ölüm kaçınılmazdır.. Hemen kendisine bir barınak yapmalı ve vücut sıcaklığını en iyi seviyede tutmalıdır..

Öyle bir noktadadır ki kendisini aramaya çalışan tüm arama timleri çaresiz haldedir çünkü, neredeyse bulunamayacak bir yerdedir. Peki Overgard, bu mücadeleyi kazanabilecek mi yada tüm çabalarına rağmen son nefesini çetin kış şartlarının buğusunda mı bırakacak?

Film 2 miyon dolar gibidüşük bir bütçe ile çekilsede Macera filmleri izlemeyi sevenler için güzel bir proje. 1 Şubat 2019 tarihinde America'da vizyona giren film, İzlanda ve ABD ortak yapımıdır.. 44.864 oylama ile, 6.8 imdb hakeden filmin başrol kahramanı, Overgard (Mads Mikkelsen) ismidir..

19 günllük bir çalışma programı ile filmin tamamlandığını hatta, kimi zaman İzlandada'ki çekimlerde 10 & 15 saat sette kaldığını söyleyen Mads Mikkelsen, verdiği bir röportaj'da ''Belkide hayatımın en zor filmini oynadım'' demişti. İzlanda'nın buz gibi havasına adapte olmakta güçlük çektğini belirten usta oyuncu, tüm çekimler boyunca elektrikli ve pilli kıyafetler giyerek çekimleri tamamlamış.

Aşırı bedensen zorlanma ile çekilen bu film'de 98 dakika boyunca pek fazla konuşma geçmiyor.. Macera filmleri izlemeyi seviyorsanız kesinlikle göz atmalısınız. Sitemizden Artict izle mek isteyen seyircilerimiz filmi, hem Türkçe Dublaj hemde Türkçe Altyazılı izleyebilirler. Artict filmi izleyen değerli hdfilmizle7.com konuklarına keyifli seyirler dileriz..

Artict 2018 Full HD izle

Resimler 5

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın