473 Görüntülenme
7.6 IMDB Puanı

Arabamı Sür Filmi izle

Arabamı Sür-Drive My Car 2021 Japonya yapımı filmi Türkçe dublajlı ve altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz full hd sürümde bedava izleyin. Film konusu: ünlü Japon yazar Haruki Murakami'nin aynı adlı kısa hikayesinden uyarlanan 2021 yapımı bir Japon filmidir. Film, Japonya'nın güneyinde bir sahil kasabasında yaşayan tiyatro yönetmeni Yusuke Kafuku'nun hayatındaki değişimleri konu alıyor.

Yusuke, karısının ölümüyle birlikte hayatı altüst olmuş bir adamdır. Kendini tiyatroya adayan Yusuke, bu sırada tiyatroyla ilgili bir oyun hazırlamaktadır ve bir araba şoförü tutar. Aracı kullacak olan şoför ise genç bir kadın olan Misaki'dir. Yusuke ve Misaki, birlikte zaman geçirdikçe aralarında yakın bir ilişki gelişir ve Yusuke'nin hayatındaki değişimler başlar.

Yusuke, karısının ölümünden sonra aşkı ve kaybı keşfederken, Misaki de kendi travmalarıyla başa çıkmaya çalışır. Birbirlerine destek olan Yusuke ve Misaki, geçmişlerindeki acıları yavaş yavaş kabullenir ve ilerleyen süreçte birbirlerine yardım ederek iyileşmeye başlarlar.

Film, müzik, şiir ve sinema sanatını ustalıkla harmanlayan bir yönetmen olan Ryusuke Hamaguchi'nin elinden çıkmıştır. "Drive My Car", yavaş tempolu, düşünceli ve dokunaklı bir hikayesiyle seyirciyi derin bir yolculuğa çıkararak, insanın kayıp, aşk ve acıyla nasıl yüzleştiğini gösterir.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın