Tek Parça OkHD Fragman
1,999 Görüntülenme
7.7 IMDB Puanı

Sarhoş Atlar Zamanı izle

(A Time for Drunken Horses)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Bahman Ghobadi Films, MK2 Productions, Farabi Cinema Foundation
  • Film Süresi 80 dakika
Yönetmen
Senaryo Bahman Ghobadi
Ödüller 11 ödül & 4 Adaylık.
Sarhoş Atlar Zamanı Film Konusu;

Küçücük yaşta hayatın tüm sorumlulukları omuzlarına yüklenen 12 yaşındaki Eyüp, çok acil ameliyat edilmesi gereken başka bir çocuk. Başlarında babaları olmadan zorluklarla geçen bir hayat. Onların şeker yada ciklet patlatarak parklarda yada sokaklarda gezme şansı yok çünkü, ufacık yaşlarında ev geçindirme ve aile bireylerini bir arada tutma sorumluluğu var.. Kürt bir ailenin dram dolu hayatına konuk oluyoruz.

Azrailin enselerine yapışmışcasına kan emici bir varlığı Kürt ailenin tüm yaşam haklarını birbir ellerinden alırken, Evin direğinin yıkılmasıyla daha ayağa bile kalkamamış tüm umutlar yerlerde sürünmeye başlıyor. 12 yaşındaki Eyüp, artık bu evin yeni babası, direği ve erkeğidir. Kardeşlerden biri acilen şehire götürülüp, kontrol altına alınmalı ve acilen ameliyat edilmelidir. Fazlasıyla duygusal bir hikayeye sahip olan Sarhoş Atlar Zamanı Seyredeger.com farkıyla sizlerle. Sitemizden Kürtçe filmler izle kategorisini ziyaret ederek aileniz ile birlikte rahatlıkla film izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz..

2000 yapımı İran Filmi, 7.7 imdb puanı ile değer görürken izleyici ve sinemasal dünyandan tamnot almayı başarmıştır. A Time for Drunken Horses filmi sizlerle..

Resimler 2

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın