Türkçe Dublaj HD Altyazılı HD Fragman
806 Görüntülenme
6.2 IMDB Puanı

300 Spartalı 2 izle

(300: Rise of an Empire)
Yönetmen
Senaryo Zack Snyder, Kurt Johnstad, Frank Miller
Ödüller 2 ödül & 7 Adaylık.

300: Bir İmparatorluğun Yükselişi Film Konusu300: Bir İmparatorluğun Yükselişi, Bu seferki savaş, kan deryasına dönen kara topraklarından uçsuz bucaksız denizlere uzanıyor.. Persler ve Yunanlılar'ın kanlı savaşı deniz deryasında büyük bir ölüm kalım savaşına dönüşüyor..Hatırlayacağınız üzere Leonidas ve 300 Spartalı askeri, karatoprakların'da pers ordusunu püskürtmüş ve büyük bir üstünlük sağlamıştı..

Şimdi ise Themistocles ve Artemisia, büyük ve tüm dünyanın konuşacağı bir savaşın eşiğindedir.. Themistocles'in bu kutsal savaşı kazanmak için yeterli desteği ve askeri yoktur.. Bunun için tek bir çıkış yolu vardır.. Oda eski düşmanlarından yardım istemektir.. Eski düşmanları ise korkusuz 300 Spartalılar'dır. İyi seyirler dileriz..

Projenin devam serisi olarak 7 Mart 2014'te vizyona giren 300: Bir İmparatorluğun Yükselişi filmi, 162 dakikalık süreden oluşurken tür olarak Fantastik, Macera, Savaş ve Tarih filmleri arasında gösteriliyor. Yönetmenliğini Noam Murro'nin yaptığı 300 Spartalı 2 izle filminin başrol kadrosunda ise - Sullivan Stapleton, Eva Green, Lena Headey gibi isimleri görüyoruz..

291.000 oylama ile 6.2 imdb puanına layık görülen 300: Bir İmparatorluğun Yükselişi izle filmi, Türkçe dublaj ve Altyazılı izlemeniz için en güzel ve kesintisiz şekilde hazırlanmıştır.. Sitemizden 300 Spartalı 2 filmi izle yen seyircilerimize keyifli seyirler dileriz..

Resimler 6

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın